New South Wales

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai New South Wales

Pārdod īpašumu Jaunajā Dienvidvelsā

Jaundienvidvelsa ir Austrālijas dienvidaustrumu valsts, kurai raksturīgas piekrastes pilsētas un nacionālie parki. Sidnejā, galvaspilsētā, atrodas nozīmīgas tautas ēkas, piemēram, Sidnejas Operas nams un Harbour Bridge.

Jaundienvidvelsa atrodas dienvidaustrumu daļā, no dienvidiem robežojas ar Viktoriju, ziemeļos ar Kvīnslendu, rietumos ar Austrālijas dienvidiem. Tajā ietilpst arī Lorda Hova sala Klusā okeāna dienvidos. Teritorijā ir divi anklāvi: Austrālijas galvaspilsētas teritorija un Džervisas līča teritorija.

Ja vēlaties pārcelties uz Austrāliju un vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu pārdošanai Jaundienvidvelsā, jums jāzina dažas ziņas par nekustamā īpašuma tirgu.

Nekustamā īpašuma tirgus Jaundienvidvelsas reģionā ir spēcīgāks par Sidneju, taču esiet piesardzīgs, jo tam ir vairāk nekļūdu.

Jaundienvidvelsas reģionālās vērtības pēdējā finanšu gadā pieauga par 3,2%, savukārt Sidnejas metro samazinājās par 4,5%.

2018. gada pirmajā ceturksnī tālākpārdošanas zaudējumu īpatsvars Sidnejā bija 2,4%. Botānijas līcī, Hantershilā, Mosmanā un Vilobijā netika pārdota ar zaudējumiem, savukārt Burvudai, Kenterberijai un Hurstvilai bija vislielākais zaudējumu procents.

Zaudējumus nesošā tālākpārdošana Jaundienvidvelsas reģionālajos tirgos bija 4,2%. Līdz ar to pat reģionālā cenu nepārtrauktā perioda laikā tā zaudējumi bija gandrīz divkāršoti, salīdzinot ar Sidneju.

 

Galvenais demogrāfiskais konteksts nemainās, un Austrālijas Statistikas biroja jaunākie iedzīvotāju skaitļi rāda apmēram divas trešdaļas jeb 15,8 miljonus no visiem 24,6 miljoniem austrāliešu, kas dzīvo Sidnejā, Melburnā, Brisbenā, Pērtā un Adelaidē.

Šī cilvēku koncentrēšanās ir ļāvusi atzīmēt, ka Austrālijas liktenis lielā mērā bija atkarīgs no nedaudzām kapitālām.

Pārdošanas datu analīze atklāja, ka māju īpašnieki pilsētas populārākajos reģionos ir guvuši vidējo peļņu līdz 875 000 USD, pārdodot savas mājas pēdējos sešos mēnešos.

Tas notika, kad Sidnejas māju vidējā cena pagājušajā gadā samazinājās par 6%.

Burvīgais Jaundienvidvelsas štats lepojas ar lielu daudzumu dinamisku pilsētu un lielāko reģionālo centru, kuros atrodas dažādas un plaukstošas ​​nozares. Aiz kosmopolītiskajām Sidnejas štata galvaspilsētas robežām atradīsit lielākās piekrastes pilsētas Ņūkāslu un Volongongu, kā arī daudzus citus interesantus reģionālos centrus, kur meklējat īpašumus pārdošanai Jaundienvidvelsā.

 

Viena no lielākajām pasaules pilsētām Sidneja ir bagāta un daudzkultūru māja, kurā dzīvo 5,1 miljons cilvēku. Sidneja, kas slavena ar savu augsto dzīves kvalitāti, ir Austrālijas vadošais finanšu un tirdzniecības centrs un vada valsti dažādās nozarēs, tostarp digitālajā ekonomikā, ražošanā, profesionālajos pakalpojumos, pētniecībā, izglītībā un tūrismā.

Labākās vietas, kur dzīvot un meklēt īpašumu pārdošanai Jaundienvidvelsā, ir Sidneja, Ņūkāsla un Volongonga.

Sidnejas centrālais biznesa rajons atrodas pilsētas centrā, blakus ikoniskajam Sidnejas Operas namam un Harbour Bridge. Citi lielākie iepirkšanās centri ir izkaisīti visā pilsētā, tostarp Ziemeļ Sidneja un Makvārija parks ziemeļos, Parramatta rietumos un industriālie mezgli pilsētas apkārtnē un ap tās dienvidiem.

Ņūkāsla ir liela reģionāla pilsēta, kas atrodas tikai divu stundu brauciena attālumā uz ziemeļiem no Sidnejas, Hunter Valley ielejas vīna reģiona centrā.

Ņūkāslā, kas ir viena no lielākajām ostām pasaulē, ir plaukstoša vietējā ekonomika, un tās rūpniecības un ražošanas aktīvi ir paplašinājušies, iekļaujot citas nozares, piemēram, lauksaimniecību, izglītību un veselību.

Agrāk tā tika balsota kā viena no 10 labākajām pilsētām pasaulē. Ņūkāsla lepojas ar spēcīgu piejūras kultūru, topošu mākslas ainu, draudzīgiem cilvēkiem un nepiespiestu dzīvesveidu.

Ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu netālu no pludmales, Volongonga ir plaukstoša piekrastes pilsēta ar aptuveni 204 0004 iedzīvotāju, tikai 90 minūšu brauciena attālumā uz dienvidiem no Sidnejas.

Volongongs ir atzīts par vienu no Austrālijas vadošajiem rūpniecības un ražošanas centriem.

Wollongong atrodas gleznainajā Jaundienvidvelsas dienvidu krastā. To ieskauj neskartas pludmales un nacionālie parki.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 3033

PARDOŠANA Privātmāja, New South Wales, Sydney, Sidney, .

786,454.48EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

354 m²
NEW HOUSE. NEKAD dzīvoja! Visi piedāvājumi SUBMITTED.DALKEITH kvalitāti lielisku atrašanās vietu. Apdullināšanas ir vienīgais vārds, kas nav taisnība ...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB